Příběh Kreditologie

Napsat příběh nebo jakékoliv představení pro nový web je vždy velmi těžké. S Kreditologií je to však jiné. Je to příběh o tom jak, je důležité jít ve věcech do hloubky a objevovat nové souvislosti a významy.

Ing. Pavel Ševčík, s jehož myšlenkami a objevy se budeme na těchto stránkách seznamovat, se pohybuje ve  světě financí, bankovnictví a podnikání již více jak 30 let. Vydával, a stále vydává, knihy, je zakladatelem Hypoteční banky, zakladatelem společnosti Newfinances s.r.o., ale už před tím byl touto tématikou fascinován a jeho knihovna je přehlídkou všech slavných autorů, nejen v oblasti financí ale i filozofie a sociologie. Své znalosti však využíval nejen k podnikání, ve kterém si své myšlenky a teorie úspěšně ověřil, ale hlavně k formulování základních pravidel a zákonů nového pohledu na některé oblasti finanční ekonomie, kterým tak vdechl nový život, nové základy a nový význam založený na pravidlech které nazval kreditologickými a spojil vše do nového oboru který nazval Kreditologie.

V Kreditologii, pro kterou je slovo Kredit slovem klíčovým a určujícím propojil finanční význam tohoto slova (úvěr)  s významem osobním (osobní finanční důvěryhodnost, která je jedním z klíčových prvků pro úspěšnost v Kreditologii).

Kreditologie není úplně jednoduchá, vyžaduje nový způsob myšlení a  opuštění některých zažitých paradigmat. Kreditologie je také logická. Předkládá věci pod povrchem. Nevytváří hmotu z ničeho pouze stejné jako jiní pronikaví myslitelé umí Ing. Pavel Ševčík nalézt nové souvislosti, které do stávajících vod pouští nový vítr. 

Nechť vám Kreditologie pomůže tak jako již pomohla mnohým!

 

 

Pavel Ševčík

ZAkladatel/Jednatel

Ing. Ševčík má dlouhodobé zkušenosti s řízením projektů, firem a bank. Je odborníkem na Kreditologickou analýzu pro podnikatele a investory. Sestavuje obsahově moduly prakticky zaměřených plánů.

Aleš Jíša

CEO

Více jak desetileté zkušenosti s vedením týmů a řízením projektů jej předurčilo ke specializaci na Osobní rozvoj v oblasti základních kreditologických vlastností. Současně provádí finální úpravy formátu produktů před jeho nabídkou.

Nikola Jíšová

Obchodní specialista

Dokáže úsměv teleportovat na dálku, je komunikativní a vyřizuje potřeby všech zákazníků na všech komunikačních kanálech. Věnuje se osobnímu rozvoji a rodinným rozpočtům.

Alois Sklenář

Produktový konzultant

Ing. Sklenář je dlouholetý spolupracovník zakladatele Kreditologie. Odborně zasahuje do obsahu plánů a modulů. Je vždy usměvavý, pozitivní a zaměřený na výsledek pro zákazníka.

Adam Ševčík

Konzultant

Student King´s Coolege London v Anglii se podílí na vzniku kreditologických služeb, jejich grafických prvků, nahrávání videí a mnoha dalších částí Kreditologie.

" Kreditní důvěryhodnost lze charakterizovat jako výsledek osobní odpovědnosti při nakládání s dluhy, finances a kreditem jednotlivce. "
Pavel Ševčík
Zakladatel